Medewerkers

Directie

Bart Casier, directeur - bart.casier(at)interwaas.be - T 03 500 47 00

Saskia Fermont, adjunct-directeur - saskia.fermont(at)interwaas.be - T 03 500 47 04

Algemene werking: ondersteunende diensten

Koen Dewanckel, projectmanager communicatie - koen.dewanckel(at)interwaas.be - T 03 500 47 06

Véronique Van Duyse, boekhouding - personeelsadministratie - veronique.vanduyse(at)interwaas.be - T 03 500 47 81 (aanwezig dinsdag- en donderdagvoormiddag)

Liesbeth Behiels, deskundige HR - liesbeth.behiels(at)interwaas.be - T 03 500 47 85 

Annicka Thoen, medewerker onthaal en algemene administratie - annicka.thoen(at)interwaas.be - T 03 500 47 01

Sandra Baetens, logistieke medewerker (aanwezig elke voormiddag)

Cultuur: CultuurtuinWAAS en Erfgoedcel Waasland

Algemeen Erfgoedcel Waaslanderfgoedcel(at)interwaas.be - T 03 500 47 55

Elke Clompen, clustermanager CultuurtuinWAAS - elke.clompen(at)interwaas.be - T 03 500 47 51

Kerensa Verhoosel, projectmedewerker cultuur - kerensa.verhoosel(at)interwaas.be - T 03 500 47 52

Sandy Van Handenhove, coördinator Erfgoedcel Waasland - sandy.vanhandenhove(at)interwaas.be - T 03 500 47 56

Niko Van Kemseke, erfgoedconsulent - niko.vankemseke(at)interwaas.be - T 03 500 47 57

Lore Lievens, projectmedewerker erfgoedcollecties - lore.lievens(at)interwaas.be - T 03 500 47 58

Nele Defruyt, projectmedewerker erfgoedcollecties - nele.defruyt(at)interwaas.be - T 03 500 47 59

Duurzaamheid

Frauke Van Goethem, clustermanager duurzaamheid - frauke.vangoethem(at)interwaas.be - T 03 500 47 31
(niet aanwezig op vrijdag)

Sarah Hofman, projectmedewerker Waasland Klimaatland - sarah.hofman(at)interwaas.be - T 03 500 47 32

Lotte Deduytschaever, projectmedewerker Waasland Klimaatland - lotte.deduytschaever(at)interwaas.be - T 03 500 47 33

Lizelot Deeren, projectmedewerker Vlaamse energielening - lizelot.deeren(at)interwaas.be - T 03 500 47 31 (tijdelijk afwezig)

Martine Teirlynck, algemene administratie - martine.teirlynck(at)interwaas.be - T 03 500 47 48

Tessa Thyssen, coördinator Woonwijzer Waasland - tessa.thyssen(at)interwaas.be - T 03 500 47 41

Steven Meersschaert, adviseur Woonwijzer Waasland - steven.meersschaert(at)interwaas.be - T 03 500 47 42

Xhevat Dobratiqi, deskundige Woonwijzer Waasland - xhevat.dobratici(at)interwaas.be - T 03 500 47 43

Petra Nelen, administratief medewerker Woonwijzer Waasland - petra.nelen(at)interwaas.be - T 03 500 47 44

Isabelle Van Houts, deskundige wonen en energie Woonwijzer Waasland - isabelle.vanhouts(at)interwaas.be - T 03 500 47 38

Ruimte

Petra De Mey, projectmanager ruimte - petra.demey(at)interwaas.be - T 03 500 47 11

Tobias Hooftman, projectmanager ruimte - tobias.hooftman(at)interwaas.be -  T 03 500 47 14

Roselien Vander Elstraeten, ruimtelijk planner - roselien.vanderelstraeten(at)interwaas.be -  T 03 500 47 21

Loren Aernouts, ruimtelijk planner - loren.aernouts(at)interwaas.be -  T 03 500 47 22

Filip Deproost, deskundige bedrijventerreinmanagement - filip.deproost(at)interwaas.be - T 03 500 47 16 (afwezig op donderdag)

Maarten Dierickx, projectmedewerker ruimte - maarten.dierickx(at)interwaas.be - T 03 500 47 13 

Eddy Weyn, projectmedewerker ruimte - werfopvolging - eddy.weyn(at)interwaas.be - T 0472 55 40 89 

Sociale economie - Wijk-werken Waas

Nele De Mol, coördinator Wijk-werken Waas - nele.demol(at)interwaas.be -  T 03 780 52 15 en 0472 55 40 97 

Sofie Van LInden, trajectbegeleider Wijk-werken Waas - sofie.vanlinden(at)interwaas.be -  T 0472 21 62 28  

Wegmarkeringen en rioolkolkenreiniging

Gunter Van Mele, ploegbaas, M 0494 91 03 18
Reinier De Pauw
Wim Wuytack
Guy Puylaert
Amadou Diabaté
Ronny Steveninck

 

© Interwaas 2009 - Lamstraat 113 - 9100 Sint-Niklaas - Tel: 03 780 52 00 - Fax: 03 780 52 09 - info (at) interwaas.be - Webdesign Pure Sign