Medewerkers

Directie

Bart Casier, directeur - bart.casier(at)interwaas.be - T 03 780 52 02

Saskia Fermont, adjunct-directeur - saskia.fermont(at)interwaas.be - T 03 780 52 01

Algemene werking: ondersteunende diensten

Georgie Wauters, algemeen coördinator - intern preventieadviseur - georgie.wauters(at)interwaas.be - T 03 780 52 04

Hilde Vandervreken, jurist - informatiebeheerder - hilde.vandervreken(at)interwaas.be (tijdelijk afwezig)

Iris Baeyens, communicatieverantwoordelijke - iris.baeyens(at)interwaas.be - T 03 780 52 19

Véronique Van Duyse, boekhouding - personeelsadministratie - veronique.vanduyse(at)interwaas.be - T 03 780 52 03

Katia Vandevoorde, administratief medewerker boekhouding - katia.vandevoorde(at)interwaas.be - T 03 778 81 60 (aanwezig op maandag-, dinsdag-, woensdag- en vrijdagvoormiddag en op donderdagnamiddag)

Martine Teirlynck, medewerker onthaal en algemene administratie - martine.teirlynck(at)interwaas.be - T 03 780 52 18

Tineke Lemahieu, medewerker onthaal en algemene administratie - tineke.lemahieu(at)interwaas.be - T 03 780 52 17

Sandra Baetens, logistieke medewerker (aanwezig elke voormiddag)

Diane Van Camp, logistieke medewerker (aanwezig elke namiddag)

Cultuur: Erfgoedcel Waasland en BiblioWaas

Algemeen Erfgoedcel Waaslanderfgoedcel(at)interwaas.be - T 03 780 52 10

Ode De Zutter, coördinator Erfgoedcel Waasland - ode.dezutter(at)interwaas.be - T 03 780 52 11 (niet aanwezig op vrijdag)

Laura Staut, erfgoedconsulent - laura.staut(at)interwaas.be - T 03 780 52 14

Sandy Van Handenhove, erfgoedconsulent - sandy.vanhandenhove(at)interwaas.be - T 03 780 52 13 (niet aanwezig op maandag)

Marjan Van Doorselaer, coördinator BiblioWaas - marjan.vandoorselaer(at)interwaas.be - T 03 780 52 16 (aanwezig op dinsdag en vrijdag en tijdens de even weken ook op donderdag)

Duurzaamheid

Frauke Van Goethem, projectmanager duurzaamheid - frauke.vangoethem(at)interwaas.be - T 03 780 52 07
(niet aanwezig op vrijdag, op woensdag gedetacheerd naar Sint-Gillis-Waas en op donderdag naar Kruibeke)

Nele De Mol, regisseur sociale economie - nele.demol(at)interwaas.be - T 03 780 52 12

Kristof Van Gansen, coördinator Waasland Klimaatland - kristof.vangansen(at)interwaas.be - T 03 780 52 37

Evelyn Wymeersch, projectdeskundige Waasland Klimaatland - evelyn.wymeersch(at)interwaas.be - T 03 780 52 34 (niet aanwezig op woensdag)

Lizelot Deeren, projectmedewerker Vlaamse energielening - lizelot.deeren(at)interwaas.be - T 03 780 52 32 (aanwezig op maandag en dinsdag en op donderdagvoormiddag)

Klaartje Schatteman, projectmedewerker Vlaamse energielening - klaartje.schatteman(at)interwaas.be - T 03 780 52 30 (aanwezig op woensdagvoormiddag en op donderdag en vrijdag)

Ruimte

Vera De Martelaere, projectmanager ruimte - ruimtelijk planner - vera.demartelaere(at)interwaas.be - T 03 780 52 06

Griet Boodts, projectmanager ruimte - griet.boodts(at)interwaas.be - T 03 780 52 15

Petra De Mey, projectmanager ruimte - petra.demey(at)interwaas.be - T 03 780 52 38 (niet aanwezig op woensdagnamiddag)

Filip Deproost, deskundige bedrijventerreinmanagement - filip.deproost(at)interwaas.be - T 03 780 52 33 (aanwezig op dinsdag en woensdag en tijdens de even weken ook op maandag)

Maarten Dierickx, projectmedewerker ruimte - werfopvolging - maarten.dierickx(at)interwaas.be - T 03 780 52 31

Klaartje Schatteman, administratief medewerker ruimte - klaartje.schatteman@interwaas.be - T 03 780 52 30 (aanwezig op maandag, dinsdag en woensdagnamiddag)

Georgie Wauters, ruimtelijk planner - georgie.wauters(at)interwaas.be - T 03 780 52 04

Shana Poppe, ruimtelijk planner - shana.poppe(at)interwaas.be - T 03 780 52 36

Jolien Van Ryckeghem, projectmedewerker ruimte - tekenaar / ontwerper  - jolien.vanryckeghem(at)interwaas.be - T 03 780 52 08

Marina de Vet, projectmanager mobiliteit - marina.devet(at)interwaas.be - T 03 780 52 39 (niet aanwezig op vrijdag)

Wegmarkeringen en rioolkolkenreiniging

Gunter Van Mele, ploegbaas, M 0494 91 03 18
Reinier De Pauw
Wim Wuytack
Guy Puylaert
Amadou Diabaté
Ronny Steveninck

© Interwaas 2009 - Lamstraat 113 - 9100 Sint-Niklaas - Tel: 03 780 52 00 - Fax: 03 780 52 09 - info (at) interwaas.be - Webdesign Pure Sign